тел. +38-050-272-05-02; 067-260-71-05  e-mail: alexander@aquaadventure.com.ua

Про компанію

Ласкаво просимо в компанію Feelfree UA!

Компанія Feelfree UA більш ніж просто компанія, що пропонує на ринку най просунутіші, на даний момент, каяки і приладдя. Ми згуртована команда каякерів, рибалок і активних людей, що мають, 50-ти річний інженерний досвід, поєднаний із важкою працею багатьох людей, щоб втілити в життя всі Наші здобутки, в сфері відпочинку. Можливо, Ви ходите в надхмарну далечінь на просторах річок, водосховищ, морів або океанів, можливо, вважаєте за краще сплавлятися по спокійній річці або займаєтесь серфінгом на каяку, та будьте впевнені, наші фахівці робили теж саме, що і Ви, щоб зрозуміти Ваші відчуття та потреби. З'єднайте воєдино знання, отримані на практиці, з командою світового рівня, нашою увагою до відгуків клієнтів та інтенсивні маркетингові дослідження і результатом буде продукція компанії Feelfree – приєднуйтеся до нас!


Про наші каяки і приладдя.

Не потрібно багато часу, щоб пояснити, чим вирізняються наші каяки серед інших. Широкий вибір кольору і унікальні інноваційні деталі вже в стандартній комплектації, переносять мандрівки і відпочинок на каяках Feelfree на новий рівень зручності та комфорту. Однак, унікальні інноваційні не були розроблені нашвидкуруч. Все це – результат уважного відношення до відгуків клієнтів, об'єднаний з більш ніж 50-річним досвідом, доповнений високим рівнем майстерності. Сучасна еволюція в конструюванні каяків і аксесуарів, лише почалася і компанія Feelfree вже розширює кордони для прогресу в майбутньому. З тієї миті, як Ви поглянете на каяк вперше, до закінчення Вашої кожної мандрівки на ньому, ми запевняємо Вас, що ви будете отримувати задоволення і будете відчувати, що ви зробили правильний вибір. Наша мета, зробити Ваш відпочинок на воді найкращим. І ми будемо поруч з Вами! Feelfree UA це частина всесвітньої виробничої та дистриб’юторської команди Feelfree, що представлена більш ніж в 40 країнах світу.
Щоб знайти найближчого продавця, клікніть тут.

Feelfree это ведущий производитель каяков в мире. Каяки компании FeelFree представлены более чем в 40 странах мира. Все каяки FeelFree спроектированы с использованием инноваций в Новой Зеландии Paul Lepper.

FeelFree UA является представителем в Украине. FeelFree UA специализируется в рыболовных байдаркax высочайшего качества.

Facebook

 

Отправить письмо

Оставайтесь с нами, наши последниe новости!

Связаться с нами

ТОВ "Аква Адвенчер"

Украина, Киев, ул. Филатова 10а оф. 3/20

тел. +38-050-272-05-02; 067-260-71-05