тел. +38-050-272-05-02; 067-260-71-05  e-mail: alexander@aquaadventure.com.ua

Технології 1

Про наші каяки і приладдя.

Не потрібно багато часу, щоб пояснити, чим вирізняються наші каяки серед інших. Широкий вибір кольору і унікальні інноваційні деталі вже в стандартній комплектації, переносять мандрівки і відпочинок на каяках Feelfree на новий рівень зручності та комфорту. Однак, унікальні інноваційні не були розроблені нашвидкуруч. Все це – результат уважного відношення до відгуків клієнтів, об'єднаний з більш ніж 50-річним досвідом, доповнений високим рівнем майстерності. Сучасна еволюція в конструюванні каяків і аксесуарів, лише почалася і компанія Feelfree вже розширює кордони для прогресу в майбутньому. З тієї миті, як Ви поглянете на каяк вперше, до закінчення Вашої кожної мандрівки на ньому, ми запевняємо Вас, що ви будете отримувати задоволення і будете відчувати, що ви зробили правильний вибір. Наша мета, зробити Ваш відпочинок на воді найкращим. І ми будемо поруч з Вами! Feelfree UA це частина всесвітньої виробничої та дистриб’юторської команди Feelfree, що представлена більш ніж в 40 країнах світу.

Feelfree это ведущий производитель каяков в мире. Каяки компании FeelFree представлены более чем в 40 странах мира. Все каяки FeelFree спроектированы с использованием инноваций в Новой Зеландии Paul Lepper.

FeelFree UA является представителем в Украине. FeelFree UA специализируется в рыболовных байдаркax высочайшего качества.

Facebook

 

Отправить письмо

Оставайтесь с нами, наши последниe новости!

Связаться с нами

ТОВ "Аква Адвенчер"

Украина, Киев, ул. Филатова 10а оф. 3/20

тел. +38-050-272-05-02; 067-260-71-05